Vakances
„WM-Serviss” ir mūsdienīgs uzņēmums, kurš dinamiski attīstās, tāpēc uzņēmumam nepieciešami profesionāļi, kas prot gan pārdot lauksaimniecības tehniku, gan kvalitatīvi veikt tehnikas servisa pakalpojumus. Ja Jūs nebaidāties apgūt visu jauno, spējat intensīvi strādāt un sasniegt izvirzītos mērķus, mēs laipni Jūs uzņemsim savā komandā.
Aktuālas vakances
Atslēdznieku-mehāniķi
Prasības

Atslēdznieku-mehāniķi darbam servisa centrā Rīgā

Pienākumi:

  • Uzņēmuma pārdodamās lauksaimniecības tehnikas apkalpošana (apkopes, remonti, diagnostika);

Prasības pretendentiem:

  • vidējā tehniskā izglītība;
  • pieredze darbā ar lauksaimniecības tehnikas remontu vai  traktor tehnikas operatora amatā;
  • “B”, “C” kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • intensīvu darbu nelielā  kolektīvā;
  • kvalifikācijai un darba ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
  • regulāru  apmācību;
  • sociālas garantijas.

Kontakts
Kristīne Gangnusa
Tālr.:22012898
E-mail:jurists@wm-serviss.lv
Pārdevējs-konsultants
Prasības

Darbam servisa centrā Rīgā

  • atbildības sajūta
  • gatavība darbam kolektīvā
  • orientācija uz klientu
  • latviešu un krievu valodas zināšanas
  • vēlama tehniskā izglītība

Piedāvājam:

  • darbu perspektīvā uzņēmumā
  • izaugsmes iespējas
  • apmācību
  • konkurētspējīgu darba samaksu un sociālās garantijas

CV sūtīt pa elektronisko pastu jurists@wm-serviss.lv
Sīkāka informācija pa tālruni 22012898, 29419589

Kontakts
Ja šobrīd nav brīvu vakanču, piedāvājam aizpildīt elektronisko CV, kuru pievienosim potenciālo darbinieku datu bāzei.